Działka budowlana Zabór
Zabór, lubuskie
- 245 640 zł
- 2 670 m²
- 92 zł/m²
Aleksandra Krych...
Skontaktuj się
Działka budowlana Zabór
Zabór, lubuskie
zaktualizowane:
28 kwietnia 2026
Działka budowlana Zabór
Zaktualizowane: 28 kwietnia 2026
245 640 zł 2 670 m² 92 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 245 640 zł (92 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 2 670 m²
- kształt: prostokąt; pusta
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: ZACHÓD Nieruchomości, zaktualizowane: 28.04.2026
- numer ogłoszenia: 162140227
Opis nieruchomości
Prezentujemy Państwu kompleksdziałek budowlanych w miejscowości Zabór, zaledwie 17km od Zielonej Góry. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę.
Działki znajdują się usytuowanych w urokliwym miejscu z widokiem na jezioro,
Na działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych
MEDIA: prąd i woda w bliskiej odległości od działki
Atuty nieruchomości:
- bardzo (...)
533 303...
533 303 888
68 324 20 00